Wystawcy

 

59 Zjazd Polskiego Towarzystwa Chemicznego to coroczne spotkanie naukowe chemików polskich pracujących w ośrodkach naukowych, na uczelniach i w szkołach oraz w jednostkach przemysłowych: chemicznym i pokrewnych. Najważniejszym celem Zjazdu jest szeroko pojęta wymiana doświadczeń i myśli naukowej, a także nawiązanie oraz podtrzymanie współpracy między ośrodkami. Uczestnikami zjazdów są zarówno doświadczeni i znani chemicy, jak i przedstawiciele przemysłu, co jest niezwykle istotne w kontekście pozyskiwania funduszy unijnych dla wprowadzania innowacyjnych technologii chemicznych. Frekwencja na Zjazdach PTChem przekracza 1000 osób.

Zapraszamy Firmy do prezentacji aparatury naukowo-badawczej, sprzętu i odczynników chemicznych oraz literatury naukowej i technicznej związanej z tematyką konferencji podczas 59. Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chemicznego, który odbędzie się w Poznaniu w dniach 19-23.09.2016 r.
Wystawcom oferowane jest standardowe stoisko wystawowe o powierzchni około 4m2, zlokalizowane na terenie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu- Collegium Chemicum, ul Umultowska 89b. Stoiska standardowo będą wyposażone w stoły, krzesła, oświetlenie, dostęp do internetu (Wi-Fi) oraz zasilanie elektryczne. Koszt wynajęcia stoiska wystawowego wynosi 4000 netto.

Uwaga.
Osoby reprezentujące Firmy powinny uiścić opłatę z tytułu uczestnictwa w konferencji.
•    koszt uczestnictwa jednej osoby - wystawcy (opłata rejestracyjna, catering, udział w imprezach towarzyszących):  1200 zł netto.

Opłaty opcjonalne
•    reklama firmy w „Materiałach Zjazdowych 59. Zjazdu” – 1 strona: 1500 zł netto,
•    umieszczenie informacji wizualnej typu „roll up” w budynkach obrad: 1500 zł netto,
•    umieszczenie plakatów/banerów reklamowych firmy w budynkach obrad: 1500 zł netto,

Warunkiem udziału w wystawie jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego wystawcy pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.oraz dokonanie do 15 czerwca 2016 r. wpłaty na konto bankowe Zarządu Głównego PTChem.


Polskie Towarzystwo Chemiczne

ul. Freta 16

00-227 Warszawa

Bank BGŻ Nr konta: 54 2030 0045 1110 0000 0261 6290

z dopiskiem: 59 Zjazd PTChem

Zainteresowane Firmy prosimy o kontakt z dr hab. inż. Sławomirem Borysiakiem (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Adres do korespondencji pocztą tradycyjną:

dr hab. inż. Sławomir Borysiak
Politechnika Poznańska
Instytut Technologii i Inżynierii Chemicznej
Zakład Polimerów
ul. Berdychowo 4
60-965 Poznań